Opowiadamy wizualne historie, tworzymy użyteczne i skalowalne rozwiązania, które przynoszą realne korzyści naszym klientom. Poza projektowaniem graficznym prowadzimy warsztaty, analizę komunikacji, budujemy strategię, projektujemy doświadczenia i identyfikację marki.

Tworzymy° marki, które
BEHIND THE SCREENS

wartości

Projektowanie doświadczeń

Wierzymy, że w postkonsumpcyjnej gospodarce projektowanie doświadczeń (tzw. experience design)  jest odpowiedzią na poszukiwanie nowej wartości dla klienta. Jesteśmy świadkami zmiany kultury konsumpcyjnej w empiryczną. Łącząc kompetencje w budowaniu strategii i kreowaniu komunikacji wizualnej proponujemy firmom rozwiązania, które uwzględniają kontekst kulturowy oraz tworzenie produktów i usług z myślą o budowaniu doświadczeń.

⟶ Przeczytaj case study o kształtowaniu marki w duchu odpowiedzialności środowiskowej.

Projektowanie zrównoważone

Wielkie zmiany zaczynają się od małych rzeczy, więc staramy się zawsze projektować z myślą o środowisku. W druku proponujemy użycie certyfikowanych papierów i farb, zmniejszanie zużycia materiałów. W ramach współpracy z naszą zaufaną drukarnią wdrażamy do projektów wykorzystanie resztek z innych produkcji. Nasze rozwiązania digitalowe tworzymy wykorzystując technologie, które minimalizują obciążenie procesora i zużycie energii. 


Mamy in-house’owy zespół developerski. Projektujemy i wdrażamy w ramach wewnętrznego zespołu specjalistów. Pomagamy opracować, zaplanować, przetestować i zbudować produkty cyfrowe od podstaw.

Nasz zespół designerów ma interdyscyplinarne kompetencje - od składu publikacji po projektowanie interfejsów czy animację 3D. To pozwala nam kreować marki kompleksowo i dopasować właściwe medium, którym się posługujemy.

Zrealizowanych projektów

nagrody i publikacje

2023

Poziom 511 Rebranding

2023

Poziom 511 Rebranding

2022

Nominacja – Poziom 511 Rebranding

2021

Lustré Scented Candles

2021

Lustré Scented Candles

2021

Chosen by – w kategorii „Projektowanie przyjazne środowisku”

2023

Chosen by Rebranding

2018

Packaging design

2018

100-lecie odzyskania Niepodległości

Współpracowaliśmy z klientami z różnorodnych sektorów. To doświadczenie umożliwia nam oferowanie innowacyjnych rozwiązań wykraczających poza utarte schematy.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

Na codzień pracujemy zdalnie, ale korzystamy też z przestrzeni wework na Krakowskim Przedmieściu. Jeśli chcesz się umówić, zadzwoń / napisz maila –zobaczymy się na miejscu.

52°14’32” N, 21°0’52″E
WEWORK | 5th floor
studio@suprematic.pl
+48 502 158 959
 ig — @sup.visuals
 fb — @suprematic.studio    
 Bēhance
NALEŻYMY DO